KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099086
nr 1209 9086
Knut Valinder (1909-1987), Sverige. Fåglar, signerad. Olja på duk, 44x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:18:38
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)